چرا مارکاترند را برای خرید از ترکیه انتخاب کنیم؟


  • شرکت رسمی در ترکیه و ایران

شرکت ما با نام Hanger International Diş Ticaret بطور رسمی در اتاق بازرگانی و تجارت استانبول ترکیه به ثبت رسیده است؛ و با سرعت در حال رفع موانع تجارت گسترده کالاهای با کیفیت با ایران می باشد.

  • سابقه

شرکت ما از سال ۱۳۹۰ در زمینه پوشاک فعال است و همچنین از سال ۱۳۹۲ به عنوان اولین مجموعه ارائه خدمات سفارشی و خرده فروشی از سایت ها وبرندهای خارجی تا به امروز فعالیت می کند.

افتخار ما این است که تا ابتدای سال ۹۶ به رکورد ۶۱۳۲ مشتری و ۲۱۳۴۵ سفارش تحویل داده شده رسیده ایم.

  • دقت و کنترل کیفیت

کلیه سفارشات مشتریان در دفتر استانبول با دقت و وسواس زیاد از لحاظ کیفیت دوخت، سایز، رنگ و عدم وجود زدگی و خورگی کنترل می شوند. در صورت مشاهده هرگونه ایراد، با ارسال تصویر به مشتری، هماهنگی های لازم جهت عودت وجه و یا سفارش مجدد انجام می شود. با این وجود دیگر احتمال ارسال کالای معیوب و اشتباه به مشتری وجود نخواهد داشت.

  • ۱۰۰ درصد ضمانت اوریجینال بودن کالا

محصولات موجود در سایت ۱۰۰٪ اصلی می باشند و مشتریان می توانند با اطمینان از اصالت کالا، چه پوشاک و چه لوازم آرایشی بهداشتی خرید نمایند.

  • واردات قانونی = کالای بهداشتی و مطمئن

از آنجایی که کلیه سفارشات مشتریان عزیز به صورت قانونی از مبادی رسمی وگمرکات جمهوری اسلامی به کشور وارد می شوند، بسته بندی و جعبه های اصلی کفش، کیف، لوازم بهداشتی و سایر محصولات بدون هیچ کم و کاستی و دقیقا همان چیزی که شرکت های تامین کننده اصلی به دفتر استانبول ما تحویل میدهند به دست شما می رسد.

  • سفارش آنلاین از برند های اروپایی

یکی از خدمات ما قبول سفارش از برند های اروپایی مانند: zara , bershka , pull&bear , H&M  و ... می باشد. سفارشات شما به جای خرید حضوری از فروشگاه ها، بصورت آنلاین خریداری شده و مستقیم از دپوی اصلی برند تامین و ارسال می شود؛ به این معنی که کالایی که به دست شما می رسد، به هیچ وجه پرو نشده است.

  • قیمت نهایی و قطعی + ارسال رایگان

قیمت های مندرج در سایت، قیمت نهایی می باشد و هیچ هزینه ای اضافه نخواهد شد.ارسال سفارشات به سراسر ایران توسط پست جمهوری اسلامی انجام می شود و کلیه ی هزینه ها، توسط ما در مبدا پرداخت می شود.

  • مهربانی با کمک شما

از سال ۱۳۹۳ تصمیم گرفتیم تا درصدی از سود فروش مجموعه هنگرآنلاین را به امور خیریه اختصاص دهیم. از ابتدای افتتاح سایت مارکاترند (اردیبهشت ۹۵) و با کمک شما مشتریان عزیز تا هم اکنون (خرداد ۹۶) این مبلغ به حدود ۹۰ میلیون تومان رسیده است. تک تک شما در این امر خیر سهیم هستید.

  • تشویق و قدردانی

به ازی هر خرید از سایت ما امتیازی کسب می کنید؛ امتیازات جمع آوری شده تبدیل به کوپن تخفیف شده و در خرید های بعدی قابل استفاده هستند. همچنین در مناسبت های خاص، کوپن های تخفیف ویژه فعال می شوند که در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام هنگرآنلاین به اطلاع اعضا می رسانیم.

  • نماینده trendyol.com در ایران

ترندیول بزرگترین و معروف ترین فروشگاه اینترنتی فشن در ترکیه است و با توجه به آمار، در کشور ترکیه از هر ۳ خانم ۲ نفر تابحال از این سایت خرید کرده اند.وجود سرمایه گذارهای بزرگ داخلی و خارجی اعتبار این فروشگاه رو چندین برابر می کند.